Consulting

Nowoczesnego biznesu nie można już sobie wyobrazić bez konsultingu. Tam, gdzie wielość różnorodnych, złożonych procesów tam też pojawiają się konsultanci. Konsultanci, czyli osoby, które z założenia powinny posiadać specjalistyczną, ekspercką wiedzę w danej dziedzinie – ale przede wszystkim na latach doświadczeń i praktyki.

Niestety w naszej wieloletniej już karierze zawodowej często spotykaliśmy się z konsultantami, którzy zaraz po studiach rozpoczynali pracę w firmach doradczych, świadcząc innym organizacjom usługi konsultingowe. Bardzo często były to osoby świetnie wykształcone, z dużą wiedzą teoretyczną, niestety małe doświadczenie zawodowe lub jego brak znacznie ograniczały ich skuteczność. Bo jak można projektować efektywne rozwiązania nie znając realiów życia organizacyjnego, korporacyjnego czy koncernowego? Jak być skutecznym nie mając doświadczenia w prowadzeniu procesów i praktycznej wiedzy dotyczącej ich możliwości, ograniczeń, „wąskich gardeł”, itd?

Powołując do życia spółkę doradczą przyświecała nam idea, aby naszym klientom oferować ekspercką wiedzę popartą latami doświadczeń, aby przekazywać im najlepsze praktyki, które sprawdziły się w organizacyjnych realiach, aby projektować dla nich skuteczne rozwiązania adekwatne do ich potrzeb, możliwości, sytuacji.

Naszym celem jest świadczenie specjalistycznych usług doradczych, dzięki którym wzrastać będzie efektywność biznesowa naszych klientów.

Chcemy rosnąć i rozwijać się wraz z naszymi klientami – to filozofia, która połączyła nas w Extend Consulting Group.

Pozwól sobie wejść na wyższy poziom